De eerste oogst trouwjurken 2011 is binnen.
Trouwjurken versierd met vele dimensionale details, veel handstitched kristallen, en de grote bloem applicaties, veel ruches , kant, en overtollige draperingen bepalen de stijl van de trouwjurken in 2011.
Dit jaar gebruiken de meeste ontwerpers heel veel ruches versieringen en applicaties om het volume vrouwelijkheid toe te voegen. Driedimensionale bloemen en zachte blaadjes zijn een favoriete decoratie voor de romantische jurken voor 2011.
Oversized clusters van bloem "corsages" zijn een andere grote trend, en ze worden in de eerste plaats gebruikt als accenten op tailles of schouders.
Een ding zal u niet zien en dat is een gewone trouwjurk met eenvoudige lijnen.
Asymmetrie is nog steeds in, zeer lage tailles zijn in overvloed, en de meeste lijfjes hebben ruches, of gedrapeerd lijfjes. Met alle de romantiek tot uiting in de komende trouwjurken voor 2011, maak je geen zorgen dat alle blaadjes en bloemen minder schittering betekent. Swarovski-kristallen geborduurd in het midden van kleine bloemen applicaties, evenals grotere kristallen worden gebruikt om de hele jurk te verfraaien, van nek tot zoom. De sluiers mogen ook weer in overvloed aanwezig zijn.
Dit geheel zal mooi aansluiten met de Swarovski kristallen armbanden een van de top trends voor zowel 2010 als 2011 bruiden.Swarovski kristallen en parel armbanden zijn een moderne finishing touch voor de romantische jurken.
Zwart Witte trouwjurken zijn weer terug van weggeweest.
Vroeger was de keuze voor de bruiden niet zo groot.
De bruid haalde haar mooiste jurk uit haar garderobe, en meestal was deze zwart.
En juist zwart is in 2011 weer volop terug te zien in de bruidscollecties.
En niet alleen met zwarte riemen of zwarte applicaties, NEE de jurk mag helemaal zwart zijn.
Bij ladybird zien we de bruidsjurken helemaal zwart van kleur.
Zo zijn er nog tal van merken, die zwart in de trouwjurken terug laten komen in de borduursels en applicaties.